Niezalogowany
zmień rozmiar:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. L. Waryńskiego

Adres: S. Starzyńskiego 6
76-200 Słupsk
pokaż na mapie
Dyrektor: Grzegorz Borecki
Strona WWW: www.sp6slupsk.edupage.org
E-mail: sp6slupsk@gmail.com
Telefon:

Opis oferty:W naszej szkole dbamy o przyszłość dzieci, dlatego odkrywamy ich talenty, 
 wykorzystujemy  potencjał  i sprawiamy, że  czują się szczęśliwe .

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dydaktyczną Szkoły Podstawowej nr 6 w Słupsku, która skierowana jest  specjalnie do Państwa pociech. 

To dla Nich przygotowaliśmy:

 1. Klasy z oryginalnymi i atrakcyjnymi pomysłami dydaktycznymi, w których będziemy zwracać szczególną uwagę na INDYWIDUALNE STYLE UCZENIA SIĘ.

 2. Przyjazne  sale lekcyjne ze zmienioną przestrzenią  edukacyjną,  wyposażone  w najnowocześniejsze środki dydaktyczne.

 3. Uczniowie klas  I zajmują parter szkoły, na holu jest kącik zabaw i rekreacji.
 4. Dodatkowe bezpieczeństwo zapewnia  monitoring wizyjny w budynku i na  terenie wokół szkoły.

 5. Każdy uczeń  ma możliwość pozostawienia w szkole części podręczników i przyborów plastycznych w szafkach uczniowskich.

 6. Kreatywni pedagodzy umiejętnie wykorzystujący potencjał dzieci, stosując innowacyjne metody nauczania w ramach realizacji programu "Budzącej się szkoły"  i Tutoringu rówieśniczego oraz  zajęć Webquest z wykorzystaniem iPadów.

 7. Rozwój fizyczny umożliwia nowoczesne boisko wielofunkcyjne do gier zespołowych, mini siłownia zewnętrzna, plac zabaw dla klas „O”, I - III i sala gimnastyczna.

 8. Zapewniamy bezpłatną świetlicę działającą w godzinach od 6.30 do 16.30.

 9. Dla wszystkich chętnych uczniów prowadzone są atrakcyjne i różnorodne zajęcia pozalekcyjne: wiedzowe, artystyczne i sportowe. 

 10. Dla uczniów, którzy potrzebują wsparcia organizowane są bezpłatne zajęcia specjalistyczne: logopedyczne, korekcyjne, wspomagające.

 11.  stołówce szkolnej dostępne są smaczne i zdrowe posiłki w  atrakcyjnej cenie. 

 12. Ponadto bierzemy udział w programach  promujących zdrowy styl życia: "Owoce i warzywa w szkole", "Szklanka mleka", "Śniadanie daje moc", "Trzymaj formę".

 13. Uczestniczymy w programach unijnych np. Erasmus+ i Power,  dzięki którym uczniowie mają możliwość udziału w wizytach studyjnych doskonalących kompetencje językowe.

 14. Dbamy o pomoc socjalną i stypendialną.

Nasze działania są widoczne na facebooku  i stronie internetowej szkoły www.sp6slupsk.edupage.org. Warto je odwiedzić i zobaczyć, jak uczą się i rozwijają nasze dzieci, a w przyszłości i Państwa. Zapraszamy do fascynującej przygody, dzięki której Państwa dzieci będą czuły się bezpieczne, mądre i radosne.

Pierwsze spotkanie ze szkołą może być już 12 marca 2020 r.  w godzinach 16.30-18.00 w ramach Dnia Otwartego SP6.

Telefon kontaktowy do sekretariatu szkoły 598424666.

Dostępne miejsca:

Nazwa Opis Liczba wolnych miejsc
KLASY I 3 klasy 7

Przykładowe zdjęcia:

Mapa

Rekrutacja ID: 137; Wersja: 20.165.311.2239 Harmonogram ID: 754;