Szkoła Podstawowa nr 9 im. kmdra por. Stanisława Hryniewieckiego

Strona WWW: sp9.slupsk.pl
E-mail: sekretariat2@sp9.slupsk.pl

OFERTA SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Jesteśmy szkołą kultywującą  tradycje marynistyczne. Pasowanie uczniów klas pierwszych oraz chrzest morski  czwartoklasistów, organizowane są we współpracy z  Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce i odbywają się nad morzem.

W szkole funkcjonuje Centrum Edukacji Morsko-Żeglarskiej, w ramach którego działa  Wodniacka Drużyna Harcerska i Międzyszkolny Klub Żeglarski  Ώ 9, który oferuje naukę żeglowania na łódkach typu OPTYMIST.

Jako jedyna szkoła w Słupsku oferujemy darmową naukę dodatkowego języka niemieckiego na każdym poziomie, w ramach nauki języka dla mniejszości narodowej - 3 godziny tygodniowo!!!

Co roku przedstawiamy różnorodną ofertę zajęć pozalekcyjnych, rozwijających zainteresowania i wspierających naukę.

W trosce o dobro dziecka uczniowie mają możliwość zostawiania  podręczników w klasie – akcja Lekki Tornister.

W szkole pracuje wysoko wykwalifikowana kadra, w tym logopeda, pedagog, terapeuci, psycholog, doradca zawodowy.

Posiadamy dobrze wyposażone sale lekcyjne – tablice multimedialne, sprzęt audiowizualny, pomoce dydaktyczne, pojedyncze ławki, kącik zabaw dla młodszych dzieci oraz dywan , gdzie prowadzona jest nauka w formie zabawy.

Wspaniałą zabawą połączona z nauką jest dywan interaktywny .

Sala zabaw wyposażona jest w sprzęt rekreacyjno-sportowy.

Przy szkole znajduje się boisko oraz plac zabaw dla młodszych dzieci.

Świetlica szkolna czynna w godzinach 6.30 – 16.30.

Stołówka szkolna oferuje domowe obiady w przystępnej cenie. Młodsze dzieci,

Szkoła zapewnia opiekę medyczną pielęgniarki szkolnej.

W szkole działają bezstresowe dzwonki oraz Elektroniczce Ucho, wspierające profilaktykę hałasu.

Od lat bierzemy udział bądź jesteśmy koordynatorami projektów unijnych.

Chętne dzieci mogą korzystania z programów „Owoce i warzywa w szkole” oraz darmowych produktów nabiałowych.

Nasza Szkoła jest mała, ale bardzo bezpieczna!!! Nikt w szkole nie jest anonimowy, a rozbudowany monitoring wpływa na poziom bezpieczeństwa w szkole

ZAPRASZAMY!!!

KLASY I 50