Adres: Słupsk
Dyrektor: Barbara Kujat
Strona WWW: www.sp11.slupsk.pl
E-mail: sp11slupsk@wp.pl

Motto szkoły: " W każdym człowieku jest coś dobrego i na tym należy się oprzeć w wychowaniu ".

Szkoła Podstawowa nr 11 rozpoczęła działalność 1 września 2017.

Jesteśmy szkołą jednozmianową. W naszej szkole każdego dnia, w każdej klasie lekcje rozpoczynają  się  o godzinie 800  lub 850

Każdy uczeń dysponuje swoją osobistą szafką na książki i okrycie wierzchnie.

W szkole jest opieka pielęgniarska, a bezpieczeństwo  zapewniają uczniom  troskliwe Panie Pedagog, uczący i dyżurujący nauczyciele, Panie woźne  oraz monitoring wewnętrzny i zewnętrzny.

Szkoła wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny pozwalający uczniom na wykonywanie doświadczeń  ( gabinety fizyczne, chemiczne, biologiczne )  i tym samym  skuteczny sposób uczenia się.

Szkoła dysponuje dwoma pracowniami informatycznymi z najnowszym sprzętem i wyjątkowymi, objętymi  licencjami programami, które są wykorzystywane w procesie dydaktycznym, prowadzonym przez wysokiej klasy specjalistów. Posiadamy 10 robotów Photon z dedykowanymi do nich matami, które używamy na lekcjach informatyki do nauki programowania.

Szkoła dysponuje bazą sportową (dwie sale gimnastyczne) oraz sprzętową dostosowaną do potrzeb dzieci. Szkoła posiada nowoczesne boisko wielofunkcyjne do gry w koszykówkę, siatkówkę i piłkę ręczną oraz nożną.

Doświadczona kadra nauczycielska jest  stale w procesie szkoleń,  aby być dla dzieci i młodzieży właściwym wsparciem.

W szkole działają liczne koła zainteresowań tworzone na zgłoszone przez uczniów potrzeby.

Bezpośrednio po lekcjach prowadzone są przez nauczycieli indywidualne konsultacje dla uczniów potrzebujących dodatkowego wsparcia oraz zajęcia wyrównawcze.

Po lekcjach Dzieci mogą ciekawie spędzić czas w działającej do godziny 1630 świetlicy (czas pracy świetlicy  dostosujemy do Państwa potrzeb).

W szkole funkcjonuje dziennik elektroniczny umożliwiający rodzicom bezpłatną kontrolę ocen, frekwencji i innych osiągnięć dzieci.

Serdecznie zapraszamy do Szkoły Podstawowej nr 11 w Słupsku

KLASA 1 uruchomienie oddziałów klas pierwszych nastąpi po zgłoszeniu co najmniej 17 uczniów w oddziale 0
KLASA 1B uruchomienie oddziałów klas pierwszych nastąpi po zgłoszeniu co najmniej 17 uczniów w oddziale 21